כללי

כללי

I-FEEL מערכות חכמות לבית שואפת להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. I-FEEL מערכות חכמות לבית השקיעה כמות ניכרת של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות עצמאות.

נגישות ב- i-feel.co.il
I-FEEL מערכות חכמות לביתI-FEEL מערכות חכמות לבית מעמידה לרשותה את אתר האינטרנט של נגישות המשתמש, אשר מופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התכנה מאפשרת ל i-feel.co.il לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של i-feel.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור

I-FEEL מערכות חכמות לבית ממשיכה במאמציה לשפר כל הזמן את הנגישות של האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התכנים של I-FEEL מערכות חכמות לבית לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זו יכולה להיות תוצאה לכך שלא נמצא או לא זוהה הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתם נתקלים בקשיים בכל תוכן באתר i-feel.co.il או זקוקים לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לכם.

צרו איתנו קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עם תמיכת הלקוחות של I-FEEL מערכות חכמות לבית כדלקמן:

דוא”ל: info@i-feel.co.il

רוצים לעבוד אצלנו?

i feel מחפשת אנשים מוכשרים שיצטרפו למשפחה

לחברה העוסקת בפיתוח מיקרומודולים , BIG DATA, מערכות מבוססות ענן, אפליקציות למובייל ובסיסי נתונים בתחום מערכות הבית החכם ובקרת מבנה דרוש ראש צוות נמרץ ודינמי בתחום מדעי המחשב והנדסת תכנה

נדרשת היכרות של שנה לפחות עם אחת או יותר מהסביבות הבאות: 
C -חובה
סביבות פיתוח של ST ,
C++
JAVA
C SHARP
בסיסי נתונים
פיתוח אפליקציות במובייל
 
דרישות התפקיד:
ראש גדול
ידע מעשי ותיאורטי בתחום אחד או יותר מהרשומים לעיל
יכולת עבודה בצוות
יכולת עבודה מאומצת

חברת I feel מחפשת מהנדס חשמל / סטודנט להנדסת חשמל!
לפרטים נוספים שלחו קורות חיים ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

צריכים ייעוץ? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור