פתרונות ליזמים – בנייה רוויה

ברוב הפרויקטים בבנייה הרוויה מספק הבית החכם ניהול מערכות החשמל החכם באזור המרכזי (תריסים, תאורה, מיזוג, דוד וניהול מרחוק). בחלק מהפרוייקטים או בפנטהאוזים מוסיפים מסכי מגע ואפשרות לשלוט גם על חדרי השינה.

חברת i feel מבצעת מדי חודש עשרות רבות של מערכות כאילו למגוון קבלנים בתחום בנייה רוויה כגון ב. יאיר, פפושדו, שיכון בינוי, אשטרום, תדהר ועוד עשרות קבלנים קטנים וגדולים. בנוסף, מבצעת חברת i feel באמצעות הזרוע הבינ”ל שלה פעילות דומה באירופה.

בשנים האחרונות, עבר תחום הבניה הרוויה שינוי משמעותי במספר תחומים המתייחסים למערכות הבית החכם. גורם רגולטורי הנוגע לתקינה של בניה ירוקה מגדיר כיום בחלק מהערים בישראל מינימום ניקוד ירוק כדי לעמוד בתקני הבניה הירוקה בתקן 5281. בחלק מאזורי הבניה היום נמכרות דירות במחירים גבוהים יחסית ורוב הלקוחות מצפים לקבל ערך אמתי בתמורה לכך. היזם מצידו מעוניין לספק מוצר שיקל עליו את תהליך המכירה.

עלות מערכת הבית החכם ירדה בצורה משמעותית – גם ערך הציוד ירד בשנתיים האחרונות וגם החשמלאים וההכנות הנדרשות( גם למערכת בית חכם קווי KNX וגם לבית חכם אלחוטי בתקן ZWAVE ) כבר הפכו להיות חלק מסטנדרט הבניה המתחדש.

האינטרקום בבניין חכם מאפשר לנו לשלוט ממסך האינטרקום גם על מערכות הבית החכם הקוויות והאלחוטיות ובכך לצור אחידות ציוד והפעלה קלה באותו הבית. נוסיף את העובדה שתקן ה ZWAVE האלחוטי העולמי אושר גם בישראל ומאפשר כעת ליזמים להשען על סטנדרט מקובל בשוק במקום ערב רב של תקנים ושחקני משנה במערכות אלחוטיות. נושא המבטיח ליזם וללקוחותיו אחידות גם בעתיד מבחינת השימוש במערכות.

ואחרון חביב, אותו סמארטפון ידידותי מאפשר לנו להנגיש את הבית והמערכות בצורה פשוטה להפליא ומספק לנו מגוון אפשרויות לניהול ושליטה על כלל מערכות הבית החכם מכל מקום בארץ ובעולם.בשנים האחרונות, עבר תחום הבניה הרוויה שינוי משמעותי במספר תחומים המתייחסים למערכות הבית החכם. גורם רגולטורי הנוגע לתקינה של בניה ירוקה מגדיר כיום בחלק מהערים בישראל מינימום ניקוד ירוק כדי לעמוד בתקני הבניה הירוקה בתקן 5281.

בחלק מאזורי הבניה היום נמכרות דירות במחירים גבוהים יחסית ורוב הלקוחות מצפים לקבל ערך אמתי בתמורה לכך. היזם מצידו מעוניין לספק מוצר שיקל עליו את תהליך המכירה.

בנייני משרדים חכמים

חברת i feel מספקת לארגונים מערכות חכמות המספקות שליטה, בקרה וחסכון, ואשר תורמות לאווירה תחרותית וחדשנית בחברות בישראל. הפתרונות כוללים:

מערכות בקרה וחסכון

משרדים של חברות מובילות בישראל כוללים מערכות לבקרת אנרגיה ומערכת אזעקה משוכללת המאפשרת שליטה מרחוק. באמצעות מערכת בקרת המבנה של i feel מתאפשר חיבור מרכזי של גלאים במקומות שונים במשרד וחיבור של כלל התאורה. כך למשל, בעת עזיבת חלק מהעובדים את אזור העבודה ייכבה האור והמיזוג לאחר מספר דקות לחסכון באנרגיה. המערכת גם מאפשרת לקבוע מצבי זמן שונים: במהלך ימי חג ושבת, המיזוג יפסיק לעבוד בצורה אוטומטית, בשעות לילה, המערכת תכבה לאחר שעה מסוימת את המערכות ועוד.

 

חדר ישיבות חכם

משרדים מתקדמים משלבים מערכת מולטימדיה חדשנית מאפשרת ניהול שיחות ועידה, חיבור מצגות למערכת מולטימדיה הכוללת מסכי LCD או מקרנים ובקרת תאורה משוכללת. מערכת הניהול של i feel מאפשרת לכם ליהנות מחדר ישיבות מתקדם, כולל שלט מרכזי עבור מסך המקרן, התאורה, הטמפרטורה והתריסים בחדר. באמצעות תכנת ניהול חכמה בעברית, תוכלו לנהל מספר רב של תרחישים המתאימים לסוגי ישיבות שונים. ניתן לחבר את המערכת למסכי מגע או למחשב הקיים ולנהל באמצעותם את המצגות.

מערכת בקרת מבנה

מערכת בקרת מבנה מציעה פתרון כולל לפיקוד, שליטה ובקרה על מגוון המערכות במבנה. המערכת מפקדת על מערכות מיזוג האוויר, מערכות החשמל בבניין והתאורה במבנה, שליטה ובקרה על מערכות אינסטלציה, גנרטורים, חדרי מכונות ועוד.

זוהי מערכת אוטומטית ומודולרית ובה מחשב ראשי הקורא באופן קבוע נתונים שונים מהבקרים ומהסנסורים המותקנים ברחבי המבנה, מזהה את מצבי הפעולה השונים ומבצע פעולות בקרה שונות כמו הפעלות, כיבויים, התרעות וכדומה, בהתאם להגדרות בתוכנת הבקרה ולתרחישים קבועים מראש.

מערכות בקרה חכמות לחברת כלמוביל
כלמוביל
א.ד.י מערכות לרכב
מערכות חכמות- אצטדיון טדי
אצטדיון טדי
UBS

חדרי ישיבות ואודיטוריום

חדר הישיבות הוא ליבו של המשרד. כמו הסלון בבית, כך חדר הישיבות מגדיר אותנו. הוא מספר לאורח אם מדובר בחברה המשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת, אם בחברה יש מספר סניפים ויש חשיבות לשיחות ועידה בווידאו או בשיחת טלפון, אם מדובר על מערכת המשלבת גם כנסים פנימיים והרמת כוסית לחג, אם מדובר על ארוח אורחים ברמה מסויימת ועוד ועוד.

רוב חדרי הישיבות שעשינו מתייחסים לעצמם במלוא הרצינות. אנחנו מתבקשים לבצע בהם מערכת מיני בית חכם עם פנל בשליטה וחיבור למערכת סמארטפון וטאבלט,
אנו מתקינים בהם מערכת AV ומקרני תצוגה כולל מערכת שמע איכותית, בחלק מהם אנו מתקינים גם מצלמות ומיקרופונים כדי לספק איכות צפיה והקלטה ולאחר מכן גם תמלול וכן הלאה.

בנוסף, בשולחן המרכזי אנו מתקינים יחידת חיבורים ל AV ולחשמל, כדי לאפשר לאורחים להתחבר ולהעביר מידע בקלות. בחלק מהם אנו מתקינים מקודד בכניסה כדי למנוע כניסה לא מורשית פנימה. כל לקוח מגדיר את הדרישות המיוחדות שלו ואנו נענים להם.

תהליך התכנון

תהליך תכנון חדר ישיבות חכם מתחיל בדרך כלל בעת הגדרת המשרדים. בשלב זה אנו נפגשים עם יועץ החשמל ומגדירים את הפונקציות הנשלטות של החשמל , מיזוג,תאורה ווילונות חשמליים. בסיום אנו מגדירים את המפסקים הרלוונטיים ואופן השליטה שלהם , תכנת הניהול, שילוב של מסך מגע לשליטה מורכבת או פשוטה בחדר הישיבות ועוד.

לאחר מכן, אנו מגדירים עם הלקוח את דרישות מערכת הקרנה- עבור כנסים והדרכות, עבור Video Conferencing, עבור ישיבות פנימיות, עבור ישיבות דירקטוריון עם נציגי הציבור. דרישות אלו מגדירות את סוג מערכת ההקרנה, את סוג המקרן או הטלויזיה, את פיזור הרמקולים בחדר, את מיקומי המיקרופונים להקלטה, את גודל המסך ועוד. בסיום אנו מגדירים את מערכת התקשורת הנדרשת, ואופן חיבור כבלים ברצפה ובתקרה.

עם נסיון של למעלה מ 100 חדרי ישיבות בחברות היי טק, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, רשות בתי הסוהר, חברות תעשיה גדולות, בנקים ומוסדות פיננסיים אנו מציבים רף מקצועי גבוה שיכול להכיל את דרישות הלקוח ולספק את צרכיו על הצד הטוב ביותר.

חשמל חכם למסעדות ואולמות אירועים

i feel בעלת ניסיון רב בהתקנת מערכות חכמות למסעדות ואולמות אירועים. המערכות מאפשרות שליטה ובקרה על כלל המערכות: תאורה, סאונד, טמפרטורה ועוד.

פתרונות חכמים למלונות

i feel בעלת ניסיון רב בהתקנת מערכות חכמות למלונות. המערכות מאפשרות שליטה ובקרה על כלל המערכות באזורים השונים של המלון: תאורה, סאונד, טמפרטורה ועוד.