יזמי בנייה יקרים,

חברת i feel מציעה לכם לשלב כוחות עימה בתחום הבית החכם וליהנות ממערכות שליטה אטרקטיביות וחדשניות עבור לקוחותיכם. 

ללקוחותיכם מגיע את הטוב ביותר, האמין ביותר והמנוסה ביותר,  ולכן אי פיל מציעה לשדרג את הפרויקט שלכם ולהפוך את הדירה של הלקוחות שלכם לבית חלומותיהם:

 

מערכות קוויות

 יתרונה של המערכת הקווית הינה באמינות המוצרים ובזמני התגובה המיידים גם אם קיים מרחק רב בין יחידות הקצה. בנוסף, מגוון המוצרים הוא עצום ומאפשר ללקוחות לבחור בין כמות מפסקים גדולה, אביזרי קצה משלימים כגון גלאים, בקרי צריכת אנרגיה, מערכות אודיו ועוד.
חברת i feel, עובדת בשיתוף פעולה עם Schneider Electric בתחום המערכות הקוויות. מערכות החשמל החכם של שניידר אלקטריק פועלות בתקן ה KNX הפופולרי ומהוות בסיס של יותר מ-400 חברות מוצרים שונות בעולם ובעיקר באירופה. עד כה התקינה i feel למעלה מ-8,000 מערכות קוויות של חברת שניידר אלקטריק בבתי לקוחות פרטיים בארץ, בפרויקטים רבים בתחום הבניה הרוויה ובבנייני ציבור וממשלה רבים.
במתחם החדש שלנו ניתן לראות את המערכות ההיקפיות של הבית החכם כגון חדר קולנוע מקצועי, ארונות תקשורת, מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ומערכות שליטה לחשמל חכם.

מערכות אלחוטיות

כדי לספק מענה מקצועי לבתים ודירות קטנים יחסית ואו לבתים קיימים המבוססים על מערכות איכותיות, עובדת חברת i feel עם התקן הפופולרי בעולם שאומץ ע”י רוב החברות ומהווה סטנדרט ל- מערכות בית חכם אלחוטיות.
ההתקן הקרוי ZWAVE מבוסס על תדר 916MHZ ומאפשר לכל לקוח לרכוש מגוון מוצרים שמתחברים למערכות הללו.
 
עד היום התקינה חברת i feel מערכות אלחוט ביותר מ 5,900 יח”ד ובתים בישראל.

שדה בוקר 13-15 גבעתיים | יזם: מטרופוליס

בפרוייקט זה התקנו מערכת חשמל חכם אלחוטי zwave הכולל מערכת שליטה ובקר ניהול, מסך טאץ בכניסה לכל התאורה באיזור הציבורי ודוד. המערכת כוללת: שליטה באמצעות הטלפון/מחשב, ניהול זמנים, תרחישים, חגי ישראל ושעוני שבת מובנים (המתאים

פרוייקט הסלע ברמת השרון

מתחם בתים פרטיים היוצרים שכונה חכמה. חברת i-feel התקינה בכל בית בפרוייקט זה מערכת בית חכם מלאה מיזוג, תאורה, תריסים, דוד מתוצרת שניידר אלקטריק עם מפסקים חכמים מהודרים.

תש"י 1-3 רמת גן | יזם: רוטשטיין

בפרוייקט של היזם רוטשטיין ברמת גן התקינה חברת i-feel מערכת שליטה אלחוטית בתקן ZWAVE באיזור המרכזי על תאורה, תריסים, מזגן דוד, כיבוי כללי תאורה. המערכת כוללת שליטה מרחוק באמצעות טלפון/מחשב, ניהול זמנים, תרחישים, חגי ישראל, שעוני שבת מובנים ובמגוון

גן העיר נהריה | יזם: סלע בנייה

בפרוייקט גן העיר נהריה של היזם סלע בניה, התקינה חברת i-feel מערכות שליטה אלחוטית בתקן ZWAVE באיזור המרכזי על תאורה, דוד, ותרחישי הפעלות. המערכת כוללת שליטה מרחוק באמצעות טלפון/מחשב, ניהול זמנים, תרחישים, חגי ישראל, שעוני שבת מובנים ובמגוון

צור טאוור סי ים | יזם: בראל

שליטה אלחוטית בתקן ZWAVE באיזור המרכזי על תאורה, תריסים, מזגן דוד, כיבוי כללי תאורה. המערכת כוללת שליטה מרחוק באמצעות טלפון/מחשב, ניהול זמנים, תרחישים, חגי ישראל, שעוני שבת מובנים ובמגוון שפות.

משכנות בראל קרית ים | יזם: בראל

חברת i-feel התקינה בפרוייקט סי-ים מערכות שליטה אלחוטית בתקן ZWAVE באיזור המרכזי על תאורה, תריסים, מזגן דוד, כיבוי כללי תאורה. המערכת כוללת שליטה מרחוק באמצעות טלפון/מחשב, ניהול זמנים, תרחישים, חגי ישראל, שעוני שבת מובנים ובמגוון שפות

שדה בוקר- מתחם הכנסת, גבעתיים | יזם: מטרופוליס

התקנת שליטה אלחוטית בתקן ZWAVE הכולל פנל טאץ דקורטיבי בכניסה למגוון הפעלות חכמות. שליטה באיזור המרכזי על תאורה, תריסים, דוד, ושליטה מרחוק באמצעות טלפון/ מחשב, ניהול זמנים, תרחישים, וחגי ישראל. שעוני שבת מובנים במגוון שפות.

אחוזת פפושדו עפולה

חברת i-feel התקינה בפרוייקט פפושדו עפולה מערכת בית חכם מלאה מתוצרת שניידר אלקטריק עם מפסקים חכמים ומהודרים בכל דירה.

ברנדייס 42 תל אביב | יזם: Ecocity

חברת i-feel התקינה בפרוייקט זה מערכת בית חכם מלאה. המערכת כוללת שליטה חכמה על מיזוג האוויר, תאורה ותריסים מתוצרת שניידר אלקטריק עם מפסקים חכמים ומהודרים בכל דירה.

קדם 3 יפו

אדריכל: פורסאן אדריכלים פרויקט של בנין דירות פאר ביפו שבו הותקנה מערכת בית חכם. המערכת כוללת אינטרקום לבניין, רשת תקשורת וחיבור למערכות שליטה על האזעקה ועל המצלמות.

צוקי השמורה, נתניה

צוקי השמורה, נתניה

יזם: שיכון ובינוי יועץ חשמל: טיקטין פרוייקט צוקי השמורה בנתניה נבנו 300 יח"ד. חברת i-feel התקינה בפרוייקט מערכות שליטה לפי זמנים, מערכות בניה ירוקה עם שליטה על מכונות הכביסה, דוד ואזור מרכזי בכל דירה.  

פארק גנים פתח תקווה

פארק גנים פתח תקווה | יזם: שיכון ובינוי

יועץ חשמל: טיקטין בשכונת פארק גנים הממוקמת בויטנברג, פתח תקוה הוקמו 110 יחידות דיור הכוללות שליטה על האזור המרכזי ופתרון לבניה ירוקה בתקן 5281 הכולל גם מסך מגע ייעודי המציג את צריכת האנרגיה בכל דירה.

משכנות האומה בירושלים

משכנות האומה בירושלים | יזם: ב.יאיר

יועץ חשמל: טל אבי ואריה שיין בשכונת משכנות האומה בירושלים התקינה חברת i-feel  מערכת בית חכם מלאה מתוצרת שניידר אלקטריק עם מפסקים חכמים מהודרים בכל דירה. בשכונה 17 בניינים עם למעלה מ 700 יחידות דיור

הנביאים 22 ירושלים

הנביאים 22 ירושלים | יזם: קבוצת יעקב יצחקי

יועץ חשמל: אייל שר שלום  פרוייקט הנביאים של חברת יצחקי נחשב לאחד הפרוייקטים היוקרתיים וכחלק מסטנדרט של בנייה רוויה נבחרה i-feel לספק מערכות KNX לדירות על בסיס ציוד של חברת Schneider Electric. בכל דירה מותקן מסך