שליטה חכמה ויעילה

מערכת השליטה של i feel היא המערכת הטובה ביותר למערכות בית חכם. הסיבה היא שאין מערכת דומה שמספקת לכם את כל האפשרויות הבאות על טאבלט או סמארטפון. המערכת מאפשרת לכם שליטה ידידותית על כל הבית באמצעות מפה דינמית. בכל אזור מופיעים על הפריטים באותו האזור- חשמל חכם, מערכת האודיו, מערכת האזעקה, המיזוג והמצלמות. השליטה על כל מערכת היא מלאה – מערכת האזעקה מציגה קיבורד לשליטה מלאה המופיע בצורה ידידותית למשתמש.

מערכת החשמל מציגה את ההפעלות בכל אזור:

• מערכת המיזוג מופיעה עם צג דיגיטלי המאפשר שליטה על הטמפרטורה, זמני ההפעלות וכמובן סוג ההפעלה הנדרש במזגן.

• השליטה במערכת אודיו מנקה את כל השלטים משולחן הסלון ותומכת בהפעלה של כל סוגי הממירים ובהפעלות של הרסיבר, הטלויזיה או המקרן.

• מערכת המצלמות מציגה את המצלמה הרלוונטית באותו אזור כדי למנוע שיטוט מיותר בכל המצלמות.

בנוסף – המערכת מאפשרת לכל אחד ואחד לאחר הדרכה של מספר דקות לבנות בעצמו את התרחישים.

עבור שומרי מסורת ודתיים– המערכת מאפשרת תמיכה בשבת באמצעות שעוני זמן אסטרונומיים המחוברים למצבי קיץ/חורף ולזמני שקיעה/זריחה ע”פ מיקום הבית.

בנוסף- במערכת מוטמעים חגי ישראל המאפשרים לבנות מצבי חג המותאמים לסוגי החגים.כמובן שניתן להוסיף לחלק מהאופציות של התאורה/מיזוג שעון שבת מכני כדי להאריך שימוש ללא תלות במערכת הבית החכם.

רשת מחשבים בבית חכם

תקשורת מחשבים מאפשרת חיבור בין היחידות השונות בבית בינן לבין עצמן ובינן לבין העולם החיצון.

בבית חכם כמעט כל יחידה ברשת מחוברת ליחידה אחרת. הטלפון הסלולרי שולט על כלל מערכות הבית, הרסיבר של האודיו מתחבר דרך רשת המחשבים ומקבל פיקוד וקישור למערכות בבית ולאינטרנט, הגישה מחוץ לבית לצורך צפיה במצלמות, צפיה בצריכת החשמל, ניהול האזעקה וכו’ הינו חשוב מאוד.

i feel בחרה בחברת סיסקו האמריקאית כמובילה במוצרי התקשורת עבור לקוחותינו. הסיבות הם רבות – לחברה יש מגוון עצום של יתרונות כגון תמיכה בפרוטוקולים מרובים, אפשרות הגדרת רשת בצורה מדוייקת יותר, הגדרת רמות שירות שונות בין המשתמשים ובסוגי השימוש השונים, האפשרות לבנות רשת אחת אחידה כללית עם יחידות קצה אלחוטיות (על בסיס ציוד של Aironet) ועוד, איפשר לנו למעשה לעבוד עם אותה חברה במגוון עצום של יכולות.

רוב מערכות הבית החכם מבוססות על רשת התקשורת- אינרטקום IP, חיבור מערכת האזעקה לעולם וחיבור מצלמות. גם חיבור ושליטה על החשמל החכם, הגדרת וניהול הרסיברים וכמובן רשתות Wifi  להעברת מוזיקה, סרטים ועוד.

מידע נוסף
רשת מחשבים – מרכז העצבים של הבית החכם

רשת מחשבים – מרכז העצבים של הבית החכם

תקשורת מחשבים מאפשרת חיבור בין היחידות השונות בבית בינם לבין עצמם ובינם לבין העולם החיצון. בבית רגיל, חשוב לנו לקבל קישוריות לאינטרנט. בבית חכם, המשמעות הופכת להיות גדולה יותר- כמעט כל יחידה ברשת מחוברת ליחידה אחרת.

בית חכם עם מערכת קולנוע ביתי

אודיו וקולנוע ביתי הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מהבית. כעת, צוות האודיו של i feel מאפשר לכם להוציא יותר מהמערכות שלכם ולהביא את המוזיקה והוידאו שלכם לכל מקום בבית. תכנון מוקדם של מערכת הבידור הביתי בשיתוף אדריכל, כבר בשלב תכנון הבית, מאפשר להגיע לרמות הגבוהות ביותר במסגרת העיצוב שנבחר.

מערכת רב אזורית

חוסכת את הצורך לשכפל מערכות אודיו בכל נקודה בבית, מאחר והיא מרכזת את רוב מקורות המוסיקה במקום אחד, כולל ממיר הטלוויזיה, MP3, רדיו, מחליף דיסקים, סטרימר ועוד. באמצעות מיקום מדויק של רמקולים בכל איזור בבית ומתגי שליטה, ניתן לשלוט בסוג המוסיקה ועוצמתה בכל אזור בבית.
בנוסף, כחלק מתפיסת מערכת בית חכם מקיפה, האודיו משתלב בנושא האבטחה והביטחון. כך למשל, זיהוי תנועה בחדרים או בגינה בשעות הלילה יפעיל את המוסיקה בצורה אוטומטית או יכבה אותה. כניסה לבית בשעת לילה תאפשר הדלקת תאורה ומוסיקה שנבחרה מראש.

שליטה מהטלפון החכם

שליטה באמצעות ה- iPhone והאנדרואיד שצמודים אליכם בכל שעה ביום הופכת את מערכת הבידור הביתי לחוויה מסוג אחר. לאחר שצוות האודיו יבצע בחירה מדויקת של מיקום הרמקולים ובחירה בסוג המתאים ביותר, תוכלו לשלוט בכל מערכת הבידור הביתי מכל מקום. מערכת שליטה מתקדמת מאפשרת לכם להתאים בלחיצת כפתור את כל מערכות הבית לצפיה בסרט דרמתי או פעולה, לשלוט בספריית המדיה, ולהתאים את עוצמת השמע לאווירה הנכונה.

מערכת אודיו נטמעת

בשנים האחרונות הרמקולים הביתיים ומערכות השמע הופכים לקטנים יותר. לקוחות רבים מעדיפים כיום להתמקד בחוויית השמע עצמה ולשמור על עיצוב נקי ככל הניתן, במקום להתהדר ברמקולים גדולים שכיום משמשים בעלי אוזן רגישה במיוחד.

כדי לתמוך במגמה, i feel מציעה ללכת עד הסוף – להעלים את הרמקולים לחלוטין מטווח הראיה, אך לשמור על איכות שמע ברמה הגבוהה ביותר.

מקרנים

מקרנים מספקים כיום את חוויית הצפייה הקולנועית הטובה ביותר. i feel מאפשרת לכם להוציא את המירב מהמקרן בזכות צוות האודיו וידאו שיתכנן עבורכם את החלל המתאים ביותר לצפייה.

בין אם מדובר בתכנון חדר קולנוע ייעודי עם אקוסטיקה מעולה והצללה מלאה או בשילוב מקרן היורד מהתקרה בחדר מגורים ומשתלב בצורה אוטומטית עם מערכת ניהול התריסים והתאורה – תקבלו איכות ברמה אחרת.