בנייני משרדים חכמים

ראשי / בנייני משרדים חכמים

הפקולטה לביוכימיה

חברת i-feel מתקינה בפקולטה לביוכימיה במכון וייצמן בקרת תאורה לחדר ישיבות, אודיטוריום, 8 קומות כל מבנה הכולל בקרי DALI, חסכון באנרגיה, שליטה חכמה באיזורים הציבוריים, בקר לוגי לשליטה ללא מגבלת תרחישים ותזמונים. מדובר ב2 מבנים 8 קומות כל אחד

בניין IBM

חברת i-feel תתקין בבניין שליטה מלאה על חדרי ישיבות- כ 50 חדרים בכל קומה (8 קומות). הציוד כולל בקרי DALI, מפסקי זכוכית TOUCH, ומפסקי שניידר אלקטריק.

כלל ביטוח חיפה

חברת i-feel התקינה בבניין כלל ביטוח בחיפה מערכות חשמל חכם חסכוניות ובקרת מבנה מבוססות פרוטוקול DALI- פרוטוקול ייעודי למבני ציבור המאפשר שרשור של קו החשמל בין גופי התאורה, כאשר לכל גוף תאורה קיים משנק ייעודי המספק לו כתובת.

בנייני משרדים חכמים

חברת i-feel מספקת לארגונים מערכות חכמות המספקות שליטה, בקרה וחסכון, ואשר תורמות לאווירה תחרותית וחדשנית בחברות בישראל. הפתרונות כוללים:
בקרה וחסכון
משרדים של חברות מובילות בישראל כוללים מערכות לבקרת אנרגיה ומערכת אזעקה משוכללת המאפשרת שליטה מרחוק. באמצעות מערכת בקרת המבנה של i feel מתאפשר חיבור מרכזי של גלאים במקומות שונים במשרד וחיבור של כלל התאורה. כך למשל, בעת עזיבת חלק מהעובדים את אזור העבודה ייכבה האור והמיזוג לאחר מספר דקות לחסכון באנרגיה. המערכת גם מאפשרת לקבוע מצבי זמן שונים: במהלך ימי חג ושבת, המיזוג יפסיק לעבוד בצורה אוטומטית, בשעות לילה, המערכת תכבה לאחר שעה מסוימת את המערכות ועוד.
חדר ישיבות חכם
משרדים מתקדמים משלבים מערכת מולטימדיה חדשנית מאפשרת ניהול שיחות ועידה, חיבור מצגות למערכת מולטימדיה הכוללת מסכי LCD או מקרנים ובקרת תאורה משוכללת. מערכת הניהול של i-feel מאפשרת לכם ליהנות מחדר ישיבות מתקדם, כולל שלט מרכזי עבור מסך המקרן, התאורה, הטמפרטורה והתריסים בחדר. באמצעות תכנת ניהול חכמה בעברית, תוכלו לנהל מספר רב של תרחישים המתאימים לסוגי ישיבות שונים. ניתן לחבר את המערכת למסכי מגע או למחשב הקיים ולנהל באמצעותם את המצגות.
קרא עוד על חדרי ישיבות חכמים