חדר קולנוע ביתי

ראשי / חדר קולנוע ביתי

פתרונות ישיבה לקולנוע ביתי

חלק מתפישת חדר הקולנוע היא חווית הנוחות תוך כדי הצפיה בסרט או שמיעת המוזיקה.
לא תמיד מובן הצורך ובהרבה מקרים אנו רואים לקוחות המשקיעים הון עתק בציוד משוכלל לבניית חדר קולנוע ביתי ויחד עם זאת -שמים כורסאות או מתקני ישיבה שאינם מיועדים לנוחות מקסימלית.
כמובן- אלוהים נמצא בפרטים הקטנים ובמקרה זה- בפתרונות הישיבה שאנו משלבים בחדר הקולנוע.
חשוב לדעת- לא כל כורסא תאפשר לנו לצפות בנוחות או להשאר עליה לאורך זמן. ולכן, חברנו לחברה מתמחה- חברת "סינמה סיט" Cinema Seat  המציגה תפיסת ישיבה חדשנית וחכמה, המושיבה אותך במרכז העניינים.
"סינמה סיט" עונה על צורך הולך וגובר לחווית ישיבה המשלימה את חווית הצפיה והשמע אצלך בבית. החברה מספקת פתרונות ישיבה מתקדמים, מעוצבים, שימושים והכי חשוב – באיכות ונוחות ללא פשרות. 
אם אתה לקוח פרטי, אדריכל או מעצב פנים, בעל דרישות גבוהות, אצלנו תמצא אוזן קשבת ומקצועית לכל בקשה בתחום הישיבה והעיצוב בתכנון מערכת ישיבה לקולנוע ביתי. הישיבה על מערכות הישיבה הייחודיות והמעוצבות של "סינמה סיט" הינה פשוט "חוויה מהסרטים".
אתה מוזמן להתחיל.

 

חדר קולנוע ביתי

האודיו והקולנוע  הביתי הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מהבית. כעת, צוות האודיו של i feel מאפשר לכם להוציא יותר מהמערכות שלכם ולהביא את המוזיקה והוידאו שלכם לכל מקום בבית. תכנון מוקדם של מערכת הבידור הביתי בשיתוף אדריכל, כבר בשלב תכנון הבית, מאפשר להגיע לרמות הגבוהות ביותר של אודיו ווידאו במסגרת העיצוב שנבחר.

למידע נוסף