אודיו ווידאו

ראשי / אודיו ווידאו

בית חכם עם מערכת קולנוע ביתי

אודיו וקולנוע ביתי הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מהבית. כעת, צוות האודיו של i feel מאפשר לכם להוציא יותר מהמערכות שלכם ולהביא את המוזיקה והוידאו שלכם לכל מקום בבית. תכנון מוקדם של מערכת הבידור הביתי בשיתוף אדריכל, כבר בשלב תכנון הבית, מאפשר להגיע לרמות הגבוהות ביותר של אודיו ווידאו במסגרת העיצוב שנבחר.

מקרנים

מקרנים מספקים כיום את חוויית הצפייה הקולנועית הטובה ביותר. i feel מאפשרת לכם להוציא את המירב מהמקרן בזכות צוות האודיו וידאו שיתכנן עבורכם את החלל המתאים ביותר לצפייה. בין אם מדובר בתכנון חדר קולנוע ייעודי עם אקוסטיקה מעולה והצללה מלאה או בשילוב מקרן היורד מהתקרה בחדר מגורים ומשתלב בצורה אוטומטית עם מערכת ניהול התריסים והתאורה – תקבלו איכות ברמה אחרת.

לצפייה בקטלוג מקרנים לחץ כאן

מערכת אודיו נטמעת

למרות שהוא אחד התחומים הותיקים בטכנולוגיה ביתית, תחום האודיו הביתי ממשיך להתעדכן ולהשתנות. בשנים האחרונות הרמקולים הביתיים ומערכות השמע הופכים לקטנים יותר. לקוחות רבים מעדיפים כיום להתמקד בחוויית השמע עצמה ולשמור על עיצוב נקי ככל הניתן, במקום להתהדר ברמקולים גדולים שכיום משמשים בעלי אוזן רגישה במיוחד. כדי לתמוך במגמה, i-feel מציעה ללכת עד הסוף – להעלים את הרמקולים לחלוטין מטווח הראיה, אך לשמור על איכות שמע ברמה הגבוהה ביותר.

מערכת רב אזורית

חוסכת את הצורך לשכפל מערכות אודיו בכל נקודה בבית, מאחר והיא מרכזת את רוב מקורות המוסיקה במקום אחד, כולל ממיר הטלוויזיה, MP3, רדיו, מחליף דיסקים, סטרימר ועוד. באמצעות מיקום מדויק של רמקולים בכל איזור בבית ומתגי שליטה, ניתן לשלוט בסוג המוסיקה ועוצמתה בכל אזור בבית.
בנוסף, כחלק מתפיסת מערכת בית חכם מקיפה, האודיו משתלב בנושא האבטחה והביטחון. כך למשל, זיהוי תנועה בחדרים או בגינה בשעות הלילה יפעיל את המוסיקה בצורה אוטומטית או יכבה אותה. כניסה לבית בשעת לילה תאפשר הדלקת תאורה ומוסיקה שנבחרה מראש.

שליטה מהטלפון החכם

שליטה באמצעות ה- iPhone והאנדרואיד שצמודים אליכם בכל שעה ביום הופכת את מערכת הבידור הביתי לחוויה מסוג אחר. לאחר שצוות האודיו יבצע בחירה מדויקת של מיקום הרמקולים ובחירה בסוג המתאים ביותר, תוכלו לשלוט בכל מערכת הבידור הביתי מכל מקום. מערכת שליטה מתקדמת מאפשרת לכם להתאים בלחיצת כפתור את כל מערכות הבית לצפיה בסרט דרמתי או פעולה, לשלוט בספריית המדיה, ולהתאים את עוצמת השמע לאווירה הנכונה.

לצפייה בקטלוג לחץ כאן