אודות i-feel

ראשי / אודות i-feel

בית חכם – הסיפור מאחורי i-feel

חברת i-feel נוסדה בשנת 2005 מתוך מטרה לחדש ולהוביל את תחום הבית החדש בישראל. מאז הקמתה
ביצעה החברה למעלה מ-6,000 פרויקטים ביניהם מאות וילות, מאות פנטהאוזים, דירות בבנייה פרטית, בניינים בבניה רוויה ופרויקטים מיוחדים.
בתחום העסקי הקמנו עשרות מסעדות, אולמות תצוגה, שכונות, מבני ציבור ועוד רבים אחרים בארץ ובחו"ל.

בתים בבניה

לבתים בבניה אנו מספקים מערכות בתקן KNX – התקן הפופולרי ביותר בעולם, על בסיסי הציוד של חברת Schneider Electric , מערכות המוכרות כמתקדמות והטובות בעולם בתחום הבית החכם. טכנולוגיה המבטיחה איכות, אמינות ותפעול קל לכל המשתמשים.

מערכת אלחוטית

לבתים קיימים המעוניינים במערכות בית חכם אלחוטיות אנו מציעים את מערכות ה ZWAVE מבוססות על תקן אלחוטי מסוג 916 MHZ העומד בתקן הישראלי.

מערכת שליטה

לבתים קיימים המעוניינים במערכת שליטה בלבד כולל ניהול זמנים לשבתות וחגי ישראל, אנו מציעים את המערכות המשתלבות עם המפסקים הקיימים מסוג PLCBUS

התאמה אישית

אנו שמים דגש על התאמה אישית של מערכות הבית החכם ללקוח, ליווי צמוד לאורך שלבי התכנון וההקמה.

תמיכה מלאה

לחברה מוקד התמיכה ושירות הלקוחות הגדול בארץ, בעל מתן תמיכה מלאה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 364 ימים בשנה (למעט ביום כיפור).

פתרון כולל

אנו מספקים פתרון כולל בבית אחד: חשמל חכם, אודיו וידיאו, אזעקות ומערכת מחשבים. אנו מאמינים כי קיים יתרון בבחירת ספק אחד לכל מערכות המתח הנמוך. רק בצורה זו, כאשר המערכות פועלות בסינרגיה מלאה, מתאפשר ללקוח להוציא את המיטב מהמערכות.

הנכם מוזמנים לבוא אלינו לאולם התצוגה של הבית החכם בדיזיין סנטר
ולחוות חווית מגורים חדשה ולהתרשם ממגוון הפתרונות שאנו מספקים לאלפי לקוחותינו

i-feel פועלת בשיתוף אדריכלים וקבלנים בתכנון בתים חכמים שיספקו ערך גבוה ללקוחות, ישרתו אותם בטווח הארוך וישמרו על עיצוב ותכנון הבית.
i-feel מובילה באימוץ טכנולוגיות ומגמות חדשות לבית החכם, ומתכננת כבר היום את הבית החכם כדי שיתאים לקליטת הטכנולוגיות של העתיד.
I FEEL מספקת בכל שנה למעלה מ- 500 יח"ד עבור חברות כגון בית יאיר, תדהר, שיכון ובינוי, גמול לנדל"ן, אפריקה ישראל, צרפתי ובניו, שמעון צרפתי ועוד.
i feel מספקת לארגונים מערכות חכמות המספקות שליטה, בקרה וחסכון, ואשר תורמות לאווירה תחרותית וחדשנית בחברות בישראל. הפתרונות כוללים:
בקרה וחסכון
משרדים של חברות מובילות בישראל כוללים מערכות לבקרת אנרגיה ומערכת אזעקה משוכללת המאפשרת שליטה מרחוק. באמצעות מערכת בקרת המבנה של i feel מתאפשר חיבור מרכזי של גלאים במקומות שונים במשרד וחיבור של כלל התאורה. כך למשל, בעת עזיבת חלק מהעובדים את אזור העבודה ייכבה האור והמיזוג לאחר מספר דקות לחסכון באנרגיה. המערכת גם מאפשרת לקבוע מצבי זמן שונים: במהלך ימי חג ושבת, המיזוג יפסיק לעבוד בצורה אוטומטית, בשעות לילה, המערכת תכבה לאחר שעה מסוימת את המערכות ועוד.
חדר ישיבות חכם
משרדים מתקדמים משלבים מערכת מולטימדיה חדשנית מאפשרת ניהול שיחות ועידה, חיבור מצגות למערכת מולטימדיה הכוללת מסכי LCD או מקרנים ובקרת תאורה משוכללת.
מערכת הניהול של i feel מאפשרת לכם ליהנות מחדר ישיבות מתקדם, כולל שלט מרכזי עבור מסך המקרן, התאורה, הטמפרטורה והתריסים בחדר. באמצעות תכנת ניהול חכמה בעברית, תוכלו לנהל מספר רב של תרחישים המתאימים לסוגי ישיבות שונים. ניתן לחבר את המערכת למסכי מגע או למחשב הקיים ולנהל באמצעותם את המצגות.

מה אנחנו עושים

אנו מספקים פתרון כולל בבית אחד: חשמל חכם, אודיו וידיאו, מערכת מצלמות , מערכת אזעקה ורשתות תקשורת ומחשבים.

אנו מאמינים כי קיים יתרון בבחירת ספק אחד לכל מערכות הבית החכם . לאורך זמן, ניהול הפרוייקט, הסינרגיה בין המערכות, הטיפול בציוד והעמידה בלו"ז משתלבים וחוסכים זמן יקר.

מערך השירות העומד לרשות הלקוח מבוסס על ידע רק והיכרות מעמיקה של הציוד.

בצורה זו, כאשר המערכות פועלות בסינרגיה מלאה, מתאפשר ללקוח להוציא את המיטב מהמערכות.

לקוחות בוחרים בנו בזכות…

  • תקנים ואישורים בינלאומיים העומדים בתקן הישראלי
  • מאות פרויקטים עם חברות בניה מובילות בישראל
  • צוות מומחים בעל ידע ייחודי
  • שימוש במערכות האמינות והמובילות בעולם
  • הקמת מערכת בית חכם גם בבית קיים
  • שילוב מלא בין כל מערכות הבית: אזעקה, תאורה, תריסים, בקרת אקלים וסאונד
  • שירות בכל הארץ – 364 ימים בשנה (לא כולל יום כיפור)

הכירו את הצוות

אורה בלנק

אדריכלית


אורן לוי

מנהל מכירות


רן לנגר

מנהל מחלקת פרוייקטים


דורון ברכה

מכירות


שגיב לוי

מנהל מכירות


אנטולי מונדר

מנהל פרוייקטים