פתרונות ליזמים – בנייה רוויה

ראשי / פתרונות ליזמים – בנייה רוויה

בנייה רוויה

ברוב הפרויקטים בבנייה הרוויה מספק הבית החכם ניהול מערכות החשמל החכם באזור המרכזי (תריסים, תאורה, מיזוג, דוד וניהול מרחוק). בחלק מהפרוייקטים או בפנטהאוזים מוסיפים מסכי מגע ואפשרות לשלוט גם על חדרי השינה. חברת i-feel מבצעת מדי חודש עשרות רבות של מערכות כאילו למגוון קבלנים בתחום בנייה רוויה כגון ב. יאיר, פפושדו, שיכון בינוי, אשטרום, תדהר ועוד עשרות קבלנים קטנים וגדולים. בנוסף, מבצעת חברת i-feel באמצעות הזרוע הבינ"ל שלה פעילות דומה באירופה.
בשנים האחרונות, עבר תחום הבניה הרוויה שינוי משמעותי במספר תחומים המתייחסים למערכות הבית החכם. גורם רגולטורי הנוגע לתקינה של בניה ירוקה מגדיר כיום בחלק מהערים בישראל מינימום ניקוד ירוק כדי לעמוד בתקני הבניה הירוקה בתקן 5281.
בחלק מאזורי הבניה היום נמכרות דירות במחירים גבוהים יחסית ורוב הלקוחות מצפים לקבל ערך אמתי בתמורה לכך. היזם מצידו מעוניין לספק מוצר שיקל עליו את תהליך המכירה.
frenkel

פרנקל 32 ת"א

הפרוייקט מעניק מיקום מדהים וסטנדרט בניה מושקע הכולל בין השאר גם את מערכות הבית החכם בסטנדרט KNX .
כחלק מהסטנדרט, הכניסה לדירה כוללת מפסקי זכוכית TOUCH מיוחדים הרגישים למגע ומאפשרים שימוש ושילוב של שליטה של תאורה ותריסים ותרחישים שונים.

יועץ חשמל: אלעד בן בסט

kishon

קישון על הפארק, הרצליה

 פרוייקט "קישון על הפארק" הינו אחד מפרוייקטי היוקרה היפים הנבנים כיום בהרצליה. הפרוייקט מבוסס על דירות גדולות ומיוחדות שכל אחת מהם מעוצבת ע"י היזם, ערן אדרי ומשרד האדריכלים דור אדריכלים בע"מ בצורה שונה. הפרוייקט מנוהל ע"י חברת הפיקוח מהטובות בארץ – של איצ'ה ליברובסקי.

יועץ חשמל: אלעד בן בסט

haneviim

הנביאים 22 ירושלים

פרוייקט הנביאים של חברת יצחקי נחשב לאחד הפרוייקטים היוקרתיים וכחלק מסטנדרט של בנייה רוויה נבחרה i-feel לספק מערכות KNX לדירות על בסיס ציוד של חברת Schneider Electric. בכל דירה מותקן מסך מגע המאפשר ללקוח לתכנן מצבי זמנים שונים ומאפשר כמובן ללקוחות הדתיים לבנות תרחישי שבת.

יועץ חשמל: אייל שר שלום

עלות מערכת הבית החכם ירדה בצורה משמעותית – גם ערך הציוד ירד בשנתיים האחרונות וגם החשמלאים וההכנות הנדרשות
( גם למערכת בית חכם קווי KNX וגם לבית חכם אלחוטי בתקן ZWAVE ) כבר הפכו להיות חלק מסטנדרט הבניה המתחדש.
האינטרקום בבניין חכם מאפשר לנו לשלוט ממסך האינטרקום גם על מערכות הבית החכם
הקוויות והאלחוטיות ובכך לצור אחידות ציוד והפעלה קלה באותו הבית.
נוסיף את העובדה שתקן ה ZWAVE האלחוטי העולמי אושר גם בישראל ומאפשר כעת ליזמים
להשען על סטנדרט מקובל בשוק במקום ערב רב של תקנים ושחקני משנה במערכות אלחוטיות.
נושא המבטיח ליזם וללקוחותיו אחידות גם בעתיד מבחינת השימוש במערכות.
ואחרון חביב, אותו סמארטפון ידידותי מאפשר לנו להנגיש את הבית והמערכות בצורה פשוטה להפליא ומספק לנו מגוון אפשרויות לניהול ושליטה
על כלל מערכות הבית החכם מכל מקום בארץ ובעולם.
hashmure

צוקי השמורה, נתניה

 פרוייקט צוקי השמורה בנתניה נבנו 300 יח"ד. חברת i-feel התקינה בפרוייקט מערכות שליטה לפי זמנים, מערכות בניה ירוקה עם שליטה על מכונות הכביסה, דוד ואזור מרכזי בכל דירה.

יזם: שיכון ובינוי

יועץ חשמל: טיקטין

park-ganim-1

פארק גנים פתח תקווה

בשכונת פארק גנים הממוקמת בויטנברג, פתח תקוה הוקמו 110 יחידות דיור הכוללות שליטה על האזור המרכזי ופתרון לבניה ירוקה בתקן 5281 הכולל גם מסך מגע ייעודי המציג את צריכת האנרגיה בכל דירה.

יזם: שיכון ובינוי

יועץ חשמל: טיקטין

mishkenot-hauma

משכנות האומה בירושלים

בשכונת משכנות האומה בירושלים התקינה חברת i-feel  מערכת בית חכם מלאה מתוצרת שניידר אלקטריק עם מפסקים חכמים מהודרים בכל דירה.

בשכונה 17 בניינים עם למעלה מ 700 יחידות דיור

יזם:  ב.יאיר

יועץ חשמל: טל אבי ואריה שיין